Transport - Franklin | spedycja | transport | magazynowanie | Miastko | Pomorskie |

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta
 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o własny transport. Zgodnie ze swoim hasłem przewodnim: "Fast, Fair, Flexible" firma Franklin zawsze stara się być elastyczna i otwarta, stąd też dopuszczamy możliwość kolejnych inwestycji, jeśli w ten sposób będziemy mogli pomóc naszym Kontrahentom. W transporcie widzimy ważną część naszego rozwoju, w związku z czym planujemy stale poszerzać naszą flotę pojazdów.

Na chwilę obecną posiadamy 4 zestawy: ciągnik siodłowy Scania + naczepa firana 13,6m (Wielton, Krone).  Są to nowoczesne, w pełni wyposażone (pasy, narożniki, maty antypoślizgowe i in.) samochody, spełniające  aktualne wymogi środowiskowe (EURO 5, EURO 6).

Wszystkie nasze pojazdy mają możliwość załadunku bocznego, tylnego oraz górnego – naczepy mają otwierane dachy, które dodatkowo możemy podnieść do załadunku do wysokości ponad 3 metry. Dzięki temu na nasze zestawy możemy ładować bardzo różnorodne towary, od drewna, poprzez papier, stal, wełnę mineralną, artykuły spożywcze, maszyny, elementy żurawia, płytę, meble aż po wiele innych.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy i najbardziej nowoczesny sprzęt to tylko część sukcesu. Dlatego też w firmie  dbamy o to, aby nasze pojazdy prowadzili wysoce wykwalifikowani, doświadczeni, odpowiedzialni i kulturalni kierowcy. Dbamy o nich, bo wiemy że szacunek dla kierowców przekłada się na ich zadowolenie, a to w konsekwencji na zadowolenie naszych Klientów oraz na bezpieczeństwo na drodze.

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem